Ważne wydarzenia w życiu staramy się celebrować i sprawiać, by wracając do nich po latach budziły w na pozytywne wspomnienia. Do takich uroczystości wielkimi krokami wkradła się niepozorna osiemnastka. 

   Kiedyś wystarczyła paczka znajomych, przemycone nielegalnie flaszki i muzyka puszczana z magnetofonu – oj wybaczcie, cofnęliśmy się za daleko, do prehistorii – oczywiście z laptopa. Dziś w wielu przypadkach Didżej na osiemnastkę to temat, który nie podlega dyskusji, a kwestią do omówienia staje się wybranie odpowiedniej osoby. 

  Jeśli jednak pojawiają się wątpliwości typu: czy to czasem nie fanaberia, niepotrzebne koszty, chęć zaimponowania rówieśnikom (wybaczcie, czasem to „walka” między rodzicami), to warto poświęcić chwilę na rzetelne podejście do tematu.

DJ NA OSIEMNASTKĘ – DLACZEGO WARTO TO PRZEMYŚLEĆ?

Dj na wesele Lublin Dj GuitarDj na wesele Lublin Dj Guitar

   Co prawda, wśród znajomych zawsze znajdzie się meloman, który chętnie będzie pełnił rolę DJ’a, jednak osoba ta zostaje „wyłączona” z imprezy.  Ponadto wianuszek osób narzucających swoją listę przebojów może wprowadzić chaos i niepotrzebne napięcia – a tego na pewno nie chcemy. Profesjonalny DJ usiądzie z Tobą, omówi temat, wysłucha twoich potrzeb, doradzi jak najlepszy kumpel, przedstawi propozycje – i tak wybierając najlepsze kawałki na osiemnastkę stworzy idealny scenariusz na wymarzoną imprezę.

PROWADZENIE IMPREZY

   W tym: gry, konkursy, zabawy, tańce integracyjne, pasowanie. DJ jest nie tylko od tego aby puszczać muzykę, ale również aby zagospodarować atrakcyjnie czas. Ważna i szokująca informacja dla rodziców, która z pewnością wielu wyrwie z butów – młodzież potrafi się bawić ! Na serio. A co ważniejsze nie tylko potrafi, ale chce. Dajmy więc  im szansę na naprawdę niezapomnianą imprezę.

pomysł na osiemnaste urodziny

PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE

   Z pozoru zbędny bajer (pomyślą sceptycy), jednak tworzy niepowtarzalny klimat – to tak, jak na przyjęciu dla przedszkolaka pominąć balony. Można samemu pokusić się o zorganizowanie głośników czy stroboskopów, ale generuje to dodatkowe koszty i zabiera czas. Ponadto fachowe nagłośnienie sprawi, że muzyka będzie odpowiednio głośna do tańczenia, ale nie zagłuszając osób, chcących porozmawiać. 

profesjonalny sprzet dj

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I NERWÓW

   Zaczynając planowanie imprezy pojawia się szereg pytań: czy osiemnastka będzie dla znajomych, dla rodziny, w jakiej formie? Impreza w domu czy w lokalu? Dalej leci już catering, dekoracje, lista gości, strój, alkohol… tego jest naprawdę sporo. Doliczyć do tego zorganizowanie nagłośnienia, oświetlenia, wymyślenie atrakcji, stworzenie PLAYLISTY, rozstawienie sprzętu, po zakończeniu jego spakowanie, a w międzyczasie dbanie o dobrą atmosferę, to tylko z pozoru mało zajmujące czynności. Jeśli mamy okazję, aby oszczędzić sobie nerwów i czasu, warto z tej opcji skorzystać. Branie na barki zbyt wielu obowiązków zawsze rodzi ogromny stres i napięcie. Dbajmy o siebie, swój czas i zdrowie, szczególnie, że XXI wiek słynie z tego, że ułatwia życie ludzkości. 

A MOŻE PREZENT ?!

   Miłości nie można kupić, ale czego się nie robi dla ukochanego dziecka, wnuka, chrześniaka czy najlepszego przyjaciela. Czasami brak pomysłu to też dobry pomysł, bo wtedy można wymyślić coś nietypowego. Być może zaproszenie na osiemnastkę DJ w formie prezentu dla solenizanta to niezapomniana atrakcja. Zorganizowanie z DJ’em niespodzianek dla jubilata, o których będzie wiedziało tylko wtajemniczone grono, to niezapomniane przeżycia na lata. Wtedy tradycyjna osiemnastka, nabiera nowego brzmienia, a wspomnienia z niej stają się bezcenne.

   Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem w głowach, a jeśli tak, to warto teraz wziąć kubek kawy lub herbaty, ewentualnie proteinowy shake, włączyć ulubiony kawałek i oczami wyobraźni przenieść się do tego dnia i sprawdzić, czy to faktycznie wasza bajka.

Masz więcej pytań: dzwoń lub pisz, jestem do Twojej dyspozycji ! 🙂