GALERIA VIDEO

Muzyka na wesele 2024

Muzyka na wesele 2024 i nie tylko, zasięg cała Polska.

Zapraszam do galerii wideo oraz galerii zdjęć, w których wybierając profesjonalnych muzyków z przewodnictwem Dj’a Wodzireja – jako nowy wymiar zespołu na wesele , zobaczycie przedsmak udanej zabawy. Filmy przybliżą Wam moją osobę i pokażą warsztat jakim dysponuje.

DJ Guitar – to bogaty repertuar i muzyka na żywo: gitara i saksofon, to połączenie idealne dla koneserów muzyki na żywo. I ponoć ostatni krzyk mody.

Odbiegając od utartych schematów, że tylko i wyłącznie przysłowiowo, Didżej na wesele oraz na 18 stkę jest gwarantem udanej imprezy.

Dj na wesele 2023 Warszawa LublinDj na wesele 2023 Warszawa Lublin
Vip Wedding, Wesele z klasą czyli  Dj GuitarVip Wedding, Wesele z klasą czyli Dj Guitar
Dj na wesele Lublin Dj GuitarDj na wesele Lublin Dj Guitar
Weselna Vixxa na LubelszczyźnieWeselna Vixxa na Lubelszczyźnie
#djnawesele Lublin  Dj Guitar#djnawesele Lublin Dj Guitar
Sax & Guitar | Cover - Lily Was HereSax & Guitar | Cover - Lily Was Here
Poprawiny zerujemy 07 Dj GuitarPoprawiny zerujemy 07 Dj Guitar
DJ NA WESELE LUBLINDJ NA WESELE LUBLIN
Dj na wesele lublin zabawyDj na wesele lublin zabawy
Dj na wesele LubelskieDj na wesele Lubelskie
Dj na osiemnastkęDj na osiemnastkę
Dj na wesele Siedlce zabawyDj na wesele Siedlce zabawy
Dj na wesele lublinDj na wesele lublin
Muzyka na wesele 2023 Dj GuitarMuzyka na wesele 2023 Dj Guitar
Dj na wesele lublinDj na wesele lublin
Dr. SWAG - ZERUJEMY 07 / DJ GUITARDr. SWAG - ZERUJEMY 07 / DJ GUITAR
Wesele na żywo 2023 Dj GuitarWesele na żywo 2023 Dj Guitar
Dj na wesele warszawa Dj GUITARDj na wesele warszawa Dj GUITAR

Największa zaleta Dj Guitar, to oryginalne brzmienie gitary elektrycznej, które w połączeniu z najlepszej jakości hitami, tworzy wrażenie prawdziwego koncertu. Przeżycia wyjątkowe i satysfakcja klientów zapewniona. Ta opcaj Dj na wesele sprosta oczekiwaniom szczególnie miłośnikom dobrej muzyki.

Można by rzec, że z zabawa z DJ Guitar  jest jak mocne i aromatyczne espresso, które nie pozwoli zasnąć przez całą noc, gdyby nie fakt, że razem z DJ zbiera się najlepsza śmietanka muzyczna lat 80-90 w postaci takich gwiazd jak: BeeGees, Abba, George Michel, Flancy czy Shakin Stevens. Taka muzyka na rocznice ślubu, urodziny czy spotkanie firmowe sprawdzi się doskonale.

Dj na wesele to nie tylko oprawa muzyczna, ale również gry, zabawy i tańce integracyjne (wg życzenia klientów). Dokładając wszelkich starań, DJ Guitar organizuje zabawy w wyszukanym i klimatycznym stylu. Z dawką humoru i klasą, bez żenujących wybryków, macie gwarancję udanej imprezy na odpowiednim poziomie.

Zabawy i tańce integracyjne na weselu to częsty punkt programu. W wykonaniu Dj Guitar, to świetna zabawa, wywołująca uśmiech i zafascynowanie na twarzach gości. Kolorowe gadżety, pozytywna energia i przemyślane rozwiązani, by zintegrować uczestników zabawy, to recepta  na udane przyjęcie weselne lub inne spotanie okolicznościowe.

Wybierając zespół na wesele warto zwrócić uwagę na również na opcję wyboru Dj na wesele, który zapewni oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Jeśli za wyborem zespołu weselnego ma przemawiać dźwięk prawdziwych instrumentów, nic bardziej mylnego. W ofercie Dj Guitar dostaniecie gitarę elektryczną oraz wg preferencji innych muzyków: saksofon, akordeon czy skrzypce. Takie połączenie jest idealne, gdyż otrzymujemy oryginalny wokal i ścieżki dźwiękowe wraz z żywymi instrumentami – sprawdź, jeśli nie wierzysz.

DJ na 18 to nie tylko profesjonalna oprawa muzyczna, oświetlenie i efekty specjalne – to przede wszystkim muzyka dobrana do oczekiwań solenizanta i gości. Wśród wielu tysięcy utworów znajdą się największe hity od lat 70 do współczesności. Sami przyznacie, że sprostanie młodzieńczym oczekiwaniom, to nie lada wyzwanie… Dj Guitar na 18 chętnie się tego podejmie.

Muzyka, oświetlenie, efekty specjalne – wszystko w ofercie DJ Guitar. Na szczególną uwagę zasługuje również estetyczne stanowisko pracy, które wpasuje się w każdy styl weselny. Naturalność i rustykalny styl są ponadczasowe, eleganckie i dyskretnie stanowią dodatkową dekorację wesela.

Wybierając DJ na wesele nie musicie ograniczać się do okręgu swojego miejsca zamieszkania. DJ Guitar aktywnie działa na na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, ale elastyczność i mobilność to mój znak rozpoznawczy, dlatego zapraszam do kontaktu osoby z całej Polski. Nowe wyzwania, rozwój i zadowolenie klientów to priorytety DJ Guitar.

Zapewnienie dobrej zabawy nie będzie trudne, gdy zdecydujecie się na ofertę DJ Guitar. Najlepsze przeboje wielu dekad, dobrane indywidualnie pod oczekiwania klientów, w połączeniu z instrumentami na żywo – to po prostu musi się udać !