GALERIA

ZDJĘĆ I FILMÓW

Muzyka na wesele 2022

Muzyka na wesele 2022 i nie tylko, zasięg cała Polska. Zapraszam do galerii, w której wybierając zespół na wesele, zobaczycie przedsmak udanej zabawy. Zdjęcia i filmy przybliżą Wam moją osobę i pokażą warsztat jakim dysponuje. DJ Guitar – to bogaty repertuar i muzyka na żywo: gitara i saksofon, to połączenie idealne dla koneserów muzyki na żywo. I ponoć ostatni krzyk mody. Odbiegając od utartych schematów, że tylko i wyłącznie przysłowiowo, Didżej na wesele oraz na 18 stkę jest gwarantem udanej imprezy.

Sax & Guitar | Cover - Lily Was HereSax & Guitar | Cover - Lily Was Here

Można by rzec, że z zabawa z DJ Guitar  jest jak mocne i aromatyczne espresso, które nie pozwoli zasnąć przez całą noc, gdyby nie fakt, że razem z DJ zbiera się najlepsza śmietanka muzyczna lat 80-90 w postaci takich gwiazd jak: BeeGees, Abba, George Michel, Flancy czy Shakin Stevens. Taka muzyka na rocznice ślubu, urodziny czy spotkanie firmowe sprawdzi się doskonale.
Dj na osiemnastkęDj na osiemnastkę

DJ na 18 to nie tylko profesjonalna oprawa muzyczna, oświetlenie i efekty specjalne – to przede wszystkim muzyka dobrana do oczekiwań solenizanta i gości. Wśród wielu tysięcy utworów znajdą się największe hity od lat 70 do współczesności. Sami przyznacie, że sprostanie młodzieńczym oczekiwaniom, to nie lada wyzwanie… Dj Guitar na 18 chętnie się tego podejmie.

Didżej na wesele Biała PodlaskaDidżej na wesele Biała Podlaska

Wybierając DJ na wesele nie musicie ograniczać się do okręgu swojego miejsca zamieszkania. DJ Guitar aktywnie działa na na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, ale elastyczność i mobilność to mój znak rozpoznawczy, dlatego zapraszam do kontaktu osoby z całej Polski. Nowe wyzwania, rozwój i zadowolenie klientów to priorytety DJ Guitar.
Dj MazowieckieDj Mazowieckie

Największa zaleta Dj Guitar, to oryginalne brzmienie gitary elektrycznej, które w połączeniu z najlepszej jakości hitami, tworzy wrażenie prawdziwego koncertu. Przeżycia wyjątkowe i satysfakcja klientów zapewniona. Ta opcaj Dj na wesele sprosta oczekiwaniom szczególnie miłośnikom dobrej muzyki.
Didżej na weseleDidżej na wesele

Muzyka, oświetlenie, efekty specjalne – wszystko w ofercie DJ Guitar. Na szczególną uwagę zasługuje również estetyczne stanowisko pracy, które wpasuje się w każdy styl weselny. Naturalność i rustykalny styl są ponadczasowe, eleganckie i dyskretnie stanowią dodatkową dekorację wesela.
DJ na wesele SiedlceDJ na wesele Siedlce

Zabawy i tańce integracyjne na weselu to częsty punkt programu. W wykonaniu Dj Guitar, to świetna zabawa, wywołująca uśmiech i zafascynowanie na twarzach gości. Kolorowe gadżety, pozytywna energia i przemyślane rozwiązani, by zintegrować uczestników zabawy, to recepta  na udane przyjęcie weselne lub inne spotanie okolicznościowe.
Zabawy weselne z klasą - DjZabawy weselne z klasą - Dj

Dj na wesele to nie tylko oprawa muzyczna, ale również gry, zabawy i tańce integracyjne (wg życzenia klientów). Dokładając wszelkich starań, DJ Guitar organizuje zabawy w wyszukanym i klimatycznym stylu. Z dawką humoru i klasą, bez żenujących wybryków, macie gwarancję udanej imprezy na odpowiednim poziomie.
Zespół  na wesele LubelskieZespół na wesele Lubelskie

Zapewnienie dobrej zabawy nie będzie trudne, gdy zdecydujecie się na ofertę DJ Guitar. Najlepsze przeboje wielu dekad, dobrane indywidualnie pod oczekiwania klientów, w połączeniu z instrumentami na żywo – to po prostu musi się udać !
Zespół na wesele, to nie ostatnia opcja która Wam pozostała ;)Zespół na wesele, to nie ostatnia opcja która Wam pozostała 😉

Wybierając zespół na wesele warto zwrócić uwagę na również na opcję wyboru Dj na wesele, który zapewni oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Jeśli za wyborem zespołu weselnego ma przemawiać dźwięk prawdziwych instrumentów, nic bardziej mylnego. W ofercie Dj Guitar dostaniecie gitarę elektryczną oraz wg preferencji innych muzyków: saksofon, akordeon czy skrzypce. Takie połączenie jest idealne, gdyż otrzymujemy oryginalny wokal i ścieżki dźwiękowe wraz z żywymi instrumentami – sprawdź, jeśli nie wierzysz.