FAQ

Poniżej przedstawiam odpowiedzi na najczęściej spotykane przeze mnie pytania

 

Czy Dj jest w stanie sam poprowadzić całe wesele i porwać ludzi do zabawy?

Jak najbardziej tak. Pod warunkiem, że jest osobą otwartą, kontaktową, nie boi się mikrofonu ( bo i tacy się zdarzają), potrafi formułować swoje wypowiedzi oraz dobrze się zorganizować we własnym działaniu. 
Ja prowadzę wesele od momentu wejścia Pary Młodej na salę, poprzez konferansjerkę, oczepiny, dostosowaną muzykę parkietową do gustów gości, granie na gitarze elektrycznej (a więc macie już w pakiecie żywy instrument) oraz samodzielne śpiewanie wybranych utworów (mało dj jest w stanie coś takiego wykonać). Całość wieczoru prowadzę w sposób wesoły, energetyczny, ale i z klasą.

Czy istnieje możliwość wyboru zabaw weselnych?

Jako Didżej na wesele zapewniam Wam szeroką ofertę zabaw weselnych. Ale w związku z tym, że jest to Wasza noc, możecie wybrać te, które wg Was najlepsze!  Jeżeli zależy Wam na zabawie, której nie ma na liście jestem w stanie ją przygotować specjalnie dla Was! O wszystkim porozmawiamy na pierwszym spotkaniu, zatem wystarczy się ze mną skontaktować i działamy! 🙂

Jaki rodzaj muzyki jest możliwy do wyboru?
Każdy! Opowiadając mi o swoich oczekiwaniach i gustach muzycznych, pozwalacie mi odpowiednio przygotować muzyczną bibliotekę, a także ominąć utwory przez Was nielubiane. Podczas przyjęcia również jestem w stanie odtworzyć niemalże każdą sugerowaną dedykację. Dotyczy to również oferty DJ na 18 stkę !
Jaką mamy pewność, że dj będzie współgrał z innymi elementami wesela?

Prosta sprawa! Po podpisaniu umowy spotkamy się, aby omówić i zaplanować przebieg wesela, a następnie otrzymujecie ode mnie cały scenariusz dostosowany do Waszych potrzeb. Jasne i przejrzyste warunki współpracy to podstawa.

Ile kosztuje obsługa wesela przez Dj?

Cena jest często zależna od dnia tygodnia, miesiąca, odległości i Waszych potrzeb. Nie sposób tego opisać. Poza tym jestem zwolennikiem rozmowy, a czym bardziej sprecyzujecie mi swoje zamówienie, tym dokładniej będę mógł je wycenić. Jest to też okazja do upewnienia sie, jak wyglądają szczegóły realizacji. Zapraszam więc do kontaktu ? – do niczego Was to nie zobowiązuje.

Na jakim obszarze gra DJ Guitar?

Najczęściej wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, urodziny, rocznice ślubu, eventy firmowe. Gram głównie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. Lublin jest moim ulubionym obszarem 🙂 Jestem elastyczny i dostosowuję się do oczekiwań klientów, dlatego jest też możliwość działania na terenie całego kraju.

Czy są "ukryte" koszty, których nie są wykazane w umowie?

Nie. Każdą kwestię omawiamy i zawieramy w umowie. Preferuję przejrzyste zasady współpracy i niweluje do minimum wszelkie niedomówienia. Każda kwestia, np. dodatkowych godzin, granie w domu Panny Młodej, nocleg zostaje omówiona i zawarta w umowie. Podpisując ją macie pewność, że dostajecie taką usługę za jaką płacicie.

Kto wchodzi w skład DJ Guitar ?

Zacznę od tego, że nie jestem typowym DJ, który zamyka się tylko na opcję jednoosobową. Sprawa wygląda prościej, gdy wybieramy zespół na wesele, jednak decydując się na DJ Guitar poniekąd również otrzymacie klimat zespołu weselnego. Według waszych preferencji mogę grać sam -być konferansjerem, wodzirejem, prowadzić biesiady z wokalem, do tego grać na gitarze elektrycznej, jako muzyk, mogę również dołączyć do pakietu dodatkowych muzyków grających na: saksofonie,  akordeonie i skrzypcach. Ilość osób zależy od Was, pakiet podstawowy to 1 osoba.

Czy można znaleźć w internecie filmiki z wesela lub innego występu?

Tak. W zakładce galeria zobaczycie fragmenty z prowadzonych przeze mnie imprez i wesel, jak również posiadam swój kanał na yt. Zapraszam do obejrzenia: 

DJ guitar łukasz protaś – YouTube

Muzyka na wesele | Galeria (djguitar.pl)

Jaką mam pewność, że goście będą się bawić do wybranej muzyki?

Myślę, że bardzo dużą. Zazwyczaj stawiam na sprawdzone przeboje, które po prostu podnoszą z krzeseł, które każdy zna i chętnie śpiewa – dlatego nie ma tu mowy o drętwym weselu. Ponadto w stworzenie playlisty Para Młoda może brać aktywny udział, nie tylko przed ślubem, ale i w trakcie. Taka lista może się w każdej chwili zmienić. Wieloletnie doświadczenie muzyczne, wyczucie gości, pozwala mi na kierowanie imprezą w taką stronę, by zachęcić do zabawy jak największą liczbę osób. Pamiętajmy, że utwory są wysokiej jakości, dodatkowo dochodzi połączenie z instrumentem na żywo, więc dostajecie koncertowy pakiet najlepszych światowych i polskich kawałków. A z osobistych doświadczeń mogę powiedzieć, że jeszcze nie zagrałem wesela, na którym goście więcej czasu spędzili za stołem, niż na zabawie.

Jakie jest doświadczenie Dj Guitar?

W zakładce „o mnie” dowiecie się szczegółowych informacji związanych z moją drogą muzyczną, jest to ponad dwadzieścia pasjonujących dla mnie lat, wchodzi w to zarówno edukacja, jak i występy przed publicznością . Jako zarejestrowana firma działam stosunkowo krótko, w porównani z kolegami z branży, jednak uważam to za duży atut. Nie jestem przesiąknięty stereotypami i identycznym programem do każdego wesela. Posiadam ogromną pasję i chęć tworzenia rzeczy niezwykłych z muzyką, dlatego każde wesele jest dla mnie inne, indywidualne i dokładam wszelkich starań, by zapadało w pamięć nie tylko Parze Młodej ale również gościom. Inspiruję się najnowszymi trendami, ale mam również sentyment do tradycji. Ze strony DJ, dostaniecie profesjonalne prowadzenie i najlepszą, jakościowo muzykę, ze strony MUZYKA klimat żywych instrumentów i poczucie, jakby grał zespół na wesele.

Jaki jest stosunek muzyki do przerw?

W początkowej fazie wesela przerwy są dłuższe 8-15 minut, ze względu na to, aby goście oswoili się z nową sytuacją, mogli spokojnie porozmawiać  z dawno niewidzianymi członkami rodziny oraz spokojnie zjeść, wypić i się rozluźnić. Z każdą kolejną godziną nastawiam się głównie na zabawę i tańce, z przerwami ok. 10 min co kilkanaście piosenek. Zależy mi, aby Wasi goście rano obudzili się z bólem nóg i przekonaniem, że bawili się szampańsko.

Co z opłatą ZAiKS?

W Polsce opłata ZAiKS leży po stronie organizatora imprezy (w przypadku wesela jest to Para Młoda), zdarza się również, że koszty te reguluje restauracja/sala weselna. Jeśli w podpisanej umowie lokal zastrzegł, że to Wy odpowiadacie za tę opłatę, chętnie pomogę w załatwieniu formalności z tym związanych.

Czy jest możliwość, aby goście zamówili dedykację?

Tak, jak najbardziej. Posiadam bogaty repertuar z przełomu wielu dekad, dlatego nie będzie z tym problemu (chyba, że wybrana piosenka będzie z grupy tych „zakazanych” przez Was, ale wówczas chętnie proponuje inne utwory, które stanowią kompromisowe rozwiązanie w takich sytuacjach). I oczywiście dedykacje nie podlegają dodatkowym opłatom.

Czy Dj Guitar pije podczas imprezy?

A i owszem… głównie wodę, soki lub herbatę. Alkoholu pod żadną postacią nie piję – jestem w pracy! Dlatego proszę o wybaczenie, jeśli zdrowie Pary Młodej uczczę szklanka wody mineralnej.

Czy podczas przerw i posiłków jest grana muzyka?

W związku z tym, że jesteśmy na zabawie staram się utrzymać taki klimat nawet w „martwym” czasie wesela. Oczywiście puszczam delikatnie wyciszoną muzykę (można ustalić w jakim stylu chcecie, aby była lub zdać się na mój gust muzyczny). Muzyka nie zagłusza rozmów i jest przyjemnym łącznikiem między częścią imprezową, a przerwą.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, napisz

10 + 7 =

SRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY