O MNIE

Łukasz Protaś – Dj Guitar 

Profesjonalny muzyk na wesele i gitarzysta z Białej Podlaskiej to ja. Mam na imię Łukasz i działam pod nazwa „DJ GUITAR”. Obejrzyj krótki filmik i zobacz jak zaczęła się moja historia z muzyką.

 

Dj Guitar o mnieDj Guitar o mnie

Kilka słów o mnie

Od najmłodszych lat byłem nierozerwalnie związany z  muzyką.
Jako 5-cio letni chłopiec zacząłem uczęszczać na zajęcia muzyczne. Następnie kontynuowałem naukę w szkole średniej o profilu muzycznym, dzięki czemu miałem możliwość występowania z chórem przed szerszą publicznością w występach zagranicznych. 

Mały support Budki Suflera

Kolejnym ważnym etapem na mojej muzycznej ścieżce rozwoju, były występy przed publicznością, m.in. w postaci supportu, przed takimi zespołami jak: Ira, Łzy czy Budka Suflera. 

Przez wiele lat nabierałem doświadczenia, przez co dbam o najdrobniejszy detal. Przedkłada się to na satysfakcję i zadowolenie każdego klienta.

Muzyk na wesele – gitarzysta

Jestem pasjonatem wielu gatunków muzycznych, spełniam się wykonując swoją pracę jako muzyk oraz wodzirej na wesele czy też DJ na 18 stkę. Przez to co robię, czerpię satysfakcję oraz radość z życia, wprowadzając entuzjazm i energię w gronie ludzi z którymi przebywam. Przedkłada się to oczywiście na ekstremalnie szaloną zabawę, która zostaje na długo w pamięci moich Klientów.

Muzyka pochłania mój czas bez pamięci. Dziś mogę cieszyć się tym, że pasję połączyłem z pracą. A jeszcze większą satysfakcję otrzymuję, gdy osoby szukające zespołu weselnego na żywo, po rozmowie ze mną i poznaniu oferty, decydują się na markę DJ Guitar.

Didżej, muzyk i gitarzysta jednocześnie?

Jako didżej na wesele zapewniam szereg atrakcji: gitara i saksofon na żywo, zabawy, konferansjerka, efekty specjalne. Swoją energią zarażam gości nie tylko weselnych… Jestem Dj na 18, rocznice ślubne, eventy, imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe.

Gdzie mogę zagrać wesele?

Znaleźć możecie mnie najczęściej w takich miastach jak Warszawa, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Lublin czy Biała Podlaska, ale imprezy okolicznościowe organizuję na terenie całego kraju.

Sprawdź, jaki zakres usług oferuję i wybierz jedną z nich dla siebie